CENTRUM OGRODNICZE w Nowej Soli – Zielony Zakątek

Zielony Zakątek – najlepsze Centrum Ogrodnicze
w Nowej Soli

Zielony Zakątek – Centrum Ogrodnicze w Nowej Soli powstało z myślą o wszystkich wielbicielach rozmaitych form ogrodnictwa i zieleni. Jesteśmy miłośnikami roślin, pięknych ogrodów, ukwieconych balkonów  i zdrowych, smacznych ogródkowych plonów. W poszukiwaniu najwyższej jakości roślin, nawozów, podłoży czy artykułów ogrodniczych pomaga nam ponad dwudziestoletnie doświadczenie projektowania, zakładania i pielęgnacji ogrodów. Ponadto właśnie z potrzeby dostępu do zróżnicowanej puli roślin ozdobnych i użytkowych zrodziło się to miejsce.

 

Centrum Ogrodnicze w Nowej Soli – Zielony Zakątek. Wszystko dla Twojego Ogrodu!

 

Co znajdziesz w Zielonym Zakątku?

Zielony Zakątek – Centrum Ogrodnicze w Nowej Soli to oczywiście rośliny. Przyjeżdżają do nas z niemal całej Polski, z najlepszych polskich szkółek. Dbamy o to, aby każdego roku ilość dostępnych gatunków i odmian stale się zwiększała. Znajdziesz u nas nie tylko podstawowe rośliny, ale także rozmaite ciekawostki, gatunki rzadko spotykane oraz wyjątkowe, nietuzinkowe egzemplarze dużych roślin.

Nasi sprzedawcy pomogą Ci dobrać do roślin odpowiednie podłoża, nawozy, środki ochrony roślin, dodatki doglebowe czy inne artykuły ogrodnicze. Szeroki wybór dużych i małych narzędzi, elementów nawadniania, donic i doniczek, koszyków wiklinowych, obrzeży ogrodowych, mat i włóknin (także dostępnych na metry bieżące), nasion warzyw i ziół, nasion traw, środków do walki z gryzoniami i innymi szkodnikami w ogrodzie, a także szeroki wybór dekoracji do domu i ogrodu. Więcej znajdziesz na stronie przedstawiającej ofertę Centrum Ogrodniczego Zielony Zakątek. Dowóz dużych roślin lub większych zakupów na terenie Nowej Soli jest BEZPŁATNY.

Zielony Zakątek to obecnie najlepiej zaopatrzony sklep ogrodniczy w Nowej Soli.

Od niedawna Zielony Zakątek to także kwiaty cięte. Wiosną wazony obfitują w cięte tulipany, peonie, narcyzy czy mieczyki. Więcej o zakątkowej florystyce znajdziesz w zakładce Florystyka.

 

Świeże, wiosenne kwiaty także znajdziesz w Zielonym Zakątku!

 

Centrum Ogrodnicze Zielony Zakątek to przede wszystkim ludzie

Założycielem firmy jest Agnieszka Krajewska, inżynier architektury krajobrazu i ogrodnictwa. Osoba o wielkiej miłości do roślin i pasji ogrodniczej. Patrzy na ogrodnictwo z perspektywy architekta – praktyka, który łączy funkcjonalność z ciekawym designem. Stawia na jakość, trwałość i długofalowe działania. Oczywiście jest do dyspozycji w naszym Centrum. Z przyjemnością pomoże Ci stworzyć Twój własny, wymarzony i idealnie dopasowany do Twoich potrzeb ogród. Projekt? Szkic koncepcyjny? A może konsultacja ogrodnicza? Skontaktuj się.

e-mail: agnieszka.krajewska@zakatek-zielony.pl
tel.: + 48 601 898 040

 

 

 

Załoga Centrum Ogrodniczego Zielony Zakątek to ludzie, którzy stale stawiają na rozwój i edukację. Systematyczne zwiększanie wiedzy na temat ogrodnictwa, śledzenie nowych trendów, nowinek i odkryć ogrodniczych pozwala nam być na bieżąco ze światowym ogrodnictwem. A wszystko po to abyśmy mogli możliwie najlepiej pomóc Ci poprowadzić Twój ogród, dobrać rośliny i artykuły ogrodowe, a także odpowiedzieć na nawet najtrudniejsze pytania. Bo ogród to nie tylko rośliny. To świadomość jak wszystko działa i jak sprawić, aby działało możliwie najlepiej. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Bo ogrodnictwo to nasza pasja – Warsztaty & Wydarzenia Ogrodnicze

Każdego roku organizujemy nawet kilkanaście wydarzeń ogrodniczych na terenie Nowej Soli. Od marca do grudnia odbywają się rozmaite warsztaty ogrodnicze i dekoracyjne, wystawy i spotkania z profesjonalistami. Ciekawe propozycje znajdą zarówno wyrafinowani ogrodnicy, jak i osoby początkujące czy maluchy. Proponujemy warsztaty dotyczące zarówno prowadzenia ogrodu – podstawowych technik cięcia, formowania, sadzenia i pielęgnowania roślin, przedstawiamy nowości i ciekawostki roślinne. Pokazujemy jak uzyskać idealny trawnik, przygotowujemy wianki bożonarodzeniowe, tworzymy ogrody w szkle, i wiele, wiele innych. Najważniejszą imprezą jest DZIEŃ OGRODNIKA, kiedy to na wszystkich zainteresowanych czekają rozmaite atrakcje. W tym roku zapraszamy Was serdecznie na Dzień Ogrodnika, który odbędzie się 19 maja! Więcej informacji już niebawem!  Obejrzyj FOTORELACJĘ z Dnia Ogrodnika 2017.

Więcej informacji o bieżących wydarzeniach znajdziesz w zakładce Aktualności.

Wszystkie spotkania z Wami to dla nas ogromna przyjemność!
Zielony Zakątek – Centrum Ogrodnicze w Nowej Soli zaprasza wszystkich chętnych i zainteresowanych.

Jak do nas trafić?

Centrum Ogrodnicze Zielony Zakątek znajduje się w Lubieszowie, zaraz przy węźle na drodze S3 Nowa Sól Zachód. Pokonując trasę Zielona Góra – Nowa Sól, widać nas z drogi.
Na rondzie przy Stacji ORLEN należy zjechać ostatnim zjazdem (przy Szkole). Zaraz za wiaduktem znajduje się zjazd do Zielonego Zakątka.

 

Nie możesz nas odwiedzić? Zatem zapraszamy do wirtualnego sklepu Zielony Zakątek, gdzie znajdziesz część naszego asortymentu, który możemy wysłać w każdy zakątek Polski.

www.sklep.zakatek-zielony.pl

Z przyjemnością przywitamy Cię w naszym Centrum Ogrodniczym Zielony Zakątek. Zapraszamy!

 

W sezonie zapraszamy w godzinach:
Pon- pt.:  8:00 -18:00
Sb.: 9:00 – 14:00

Przerwa zimowa – STYCZEŃ
NIECZYNNE

 

 

Dodaj komentarz