WSPÓŁPRACA DLA FIRM OGRODNICZYCH

Współpraca dla firm ogrodniczych

Współpraca dla firm ogrodniczych to propozycja dla wszystkich zarejestrowanych działalności gospodarczych powiązanych z ogrodnictwem, przede wszystkim zajmujących się zakładaniem oraz pielęgnacją zieleni. To także propozycja dla kwiaciarni i punktów sprzedaży detalicznej roślin i artykułów ogrodniczych. 

Prowadzisz firmę ogrodniczą? Szukasz dostawcy większych ilości roślin? A może chciałbyś realizować nasze projekty?

Skontaktuj się z nami. Mamy dla Ciebie specjalną ofertę na rośliny i materiały ogrodowe (w ilościach hurtowych).

Współpraca z Tobą będzie dla nas wielką przyjemnością.

Współpraca dla firm ogrodniczych – ROZPOCZNIJ NOWY ROZDZIAŁ W SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI – Centrum Ogrodnicze Zielony Zakątek

W Centrum Ogrodniczym Zielony Zakątek znajdziesz setki gatunków roślin, wszystkie potrzebne podłoża, artykuły ogrodnicze, nawozy, narzędzia, środki ochrony roślin, nasiona traw i inne niezbędne produkty.

A to wszystko objęte specjalnym rabatem dla wykonawców ogrodów.

Ponadto oferujemy Ci swoją wiedzę i doświadczenie, którym wspomagamy wykonawców i podwykonawców, zawodowo zajmujących się zakładaniem ogrodów oraz pielęgnacją zieleni.

Współpraca dla firm ogrodniczych – jakie płyną z niej zalety?

  • Oferujemy Ci szeroką bazę materiału roślinnego, artykułów ogrodniczych, podłoży, materiałów dodatkowych, z których korzystasz na miejscu
  • Oszczędność czasu – wszystko czego potrzebujesz jest w jednym miejscu
  • Cały materiał dostępny na miejscu – bez obaw, że zabraknie Ci materiału
  • Jeśli takowy materiał Ci zostanie – możesz go zwrócić
  • Oferujemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie – chętnie pomożemy rozwiązać problematyczne kwestie
  • Chętnie obejmiemy cały temat projektowania i aranżacji – nie musisz obawiać się, że zabraknie Ci “weny twórczej”, zapraszamy do działu PROJEKTOWANIE 
  • Pomożemy Ci dobrać odpowiednie nawozy, podłoża i środki ochrony roślin, a także podpowiemy w kwestiach nawadniania roślin.
  • Naszym priorytetem jest jakość – to u nas najbardziej istotna cecha produktów które znajdziesz w Centrum Ogrodniczym Zielony Zakątek, zatem pomożemy Ci zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.
  • Chętnie wspieramy lokalne firmy i przedsiębiorstwa, także te rozpoczynające swoją działalność – i Ty możesz skorzystać!

Jeśli posiadasz zarejestrowaną działalność gospodarczą oraz zajmujesz się szeroko pojętym ogrodnictwem, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Współpraca dotyczy także kwiaciarni oraz punktów detalicznych zajmujących się drobną sprzedażą materiału roślinnego.

Jak rozpocząć współpracę? Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, umów się na spotkanie (pamiętaj aby mieć przy sobie dokument poświadczający, że należysz do branży ogrodniczej i zawodowo zajmujesz się tego typu usługami) i zajrzyj do Zakątka. Na spotkaniu dokładnie omówimy warunki współpracy oraz ustalimy wszelkie szczegóły.

Zapraszamy do współpracy!  

Współpraca dla firm ogrodniczych – Centrum Ogrodnicze Zielony Zakątek