Świąteczny nastrój w Zakątku – Święta 2016

Idą ŚWIĘTA! W domu – zapach pieczonych pierników. W radio – pierwsze usłyszane Last Christmas. W sklepie –  armia czekoladowych mikołajów w migoczących w świetle sreberkach. A w Zielonym Zakątku co mówi o rozpoczynającym się okresie świątecznym?

collage-swieta

Na placu rośliny ozdobne zajmują już tylną jego część, a przód wypełniają dumnie stojące w rzędach świerki choinkowe doniczkowane. W różnych gatunkach, odmianach i rodzajach. Czekają na swoich właścicieli, którzy przed Wigilią ubiorą je w dziesiątki światełek, bombeczek i innych ozdób. Jakich?

bombki-szklane
Święta w Zakątku – już widać, słychać i czuć.

Oto nasze propozycje do dekoracji domu i ogrodu: hala wypełnia się rozmaitymi ozdobami, ozdóbkami, wiankami. Znajdziecie u nas porcelanowe renifery, misy, świeczniki, talerzyki, i inne wyroby. Szmaciane ozdóbki z norweskim wzorem: serduszka, rękawiczki czy buciki, ręcznie robione skarpety prezentowe, całą masę kwiatów i gałązek ozdobionych milionami perełek, brokacików i innych błyskotek. Szklane kule, bombki, otwarte witrażyki, świece i świeczki, gałązki oszronione i wiele, wiele innych! Nie zabraknie również lampek choinkowych LED, w każdej długości i kolorze [także zasilane bateriami AA (na druciku)], girland sosnowych, piórkowych na złotym i srebrnym druciku, kryształowych czy koronkowych ozdób do domu i ogrodu.

srebrne-renifery
Świąteczne dekoracje do domu i ogrodu. Białe, szare, stalowe, czerwone, złote czy kolorowe? Które interesują Was najbardziej?
skarpeta-i-lizaki
Świąteczne lizaki dekoracyjne i piękne, ręcznie robione skarpety. Kwintesencja świątecznych dekoracji w domu.

saneczki bombka-przezroczysta

Po raz pierwszy w Zakątku znajdziecie także artykuły do pakowania prezentów: papiery, kokardy, wstążki i inne artykuły ozdobne. Dzięki nim obdarowywane prezentami osoby będą zachwycone!

papier-do-pakowania

Cały czas intensywnie trwa produkcja wianków: na stół, drzwi wejściowe i okna. W wielu kolorach, drewniane, wiklinowe, pokryte gałązkami jodły lub wielu gatunków, ozdobione w przeróżny sposób. Doskonale sprawdzą się w roli prezentu: gwarantujemy, że osoba obdarowana będzie mile zaskoczona.

15056345_717826558375901_2594418291053815627_n

W zakątku znajdziecie wiele innych produktów (także rękodzieło), przy pomocy których pięknie udekorujecie swój dom, tym samym roztaczając niesamowitą atmosferę Świąt dookoła siebie. Aby nie rozpisywać się zbyt długo przedstawiamy Wam kilka zdjęć i serdecznie zapraszamy do naszego  Zielonego Zakątka w Lubieszowie.

PS Choinki w doniczkach (ponad 200 szt.) już czekają, znajdziecie też stojaki do choinek ciętych (szeroki wybór) i osłonki do doniczek. Serdecznie zapraszamy!

galazcki-oszronione wianek-z-szyszek