Oferta & WYPRZEDAŻ – LISTOPAD ’16

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi bieżącymi tematami – OFERTA LISTOPADOWA ’16. 

 

Zbliżamy się do końca października, mamy za sobą deszczowy i chłodny miesiąc, który rozpieścił nas zaledwie kilkoma słonecznymi dniami.  A co słychać w Zielonym Zakątku? Zmiany, zmiany, zmiany!

Oferta: kwiaty, stroiki
Jesienna oferta ‘decor’: kwiaty, stroiki, kompozycje.

Już za kilka dni wybierzemy się w odwiedziny na groby naszych bliskich. Z tej okazji od kilku tygodni oferujemy Wam rozmaite znicze i wkłady, które pojawiły się w naszej ofercie po raz pierwszy. Zapewniamy doskonałą jakość lampek w bardzo atrakcyjnej cenie. Dla tych, którzy szukają trwalszych i bardziej nowoczesnych rozwiązań mamy w ofercie lampiony LED w kolorach białym i czarnym, a także lampiony z wbudowanym panelem solarnym.

lampiony-led
Lampiony LED: białe i czarne.
Oferta - znicze
Rozmaite kolory, kształty, rozmiary. Nasza oferta na znicze – listopad 16′

Poszerzyliśmy swoją ofertę również o rozmaite kompozycje kwiatowe i stroiki, którymi możecie ozdobić groby najbliższych. Zarówno z roślin żywych, jak i sztucznych. Możliwe jest przygotowanie indywidualnych, spersonalizowanych kompozycji, które przygotujemy dla Was do odbioru w dogodnym terminie. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć przykładowych stroików. Jeżeli interesują Was kompozycje z kwiatami żywymi – oczywiście jest taka możliwość.

piwonia collage-wianek kompozycja-z-wrzosem roze-czerwone wrzos-i-roza

Październik/listopad to miesiące w których królują DRZEWA I KRZEWY OWOCOWE. Jak co roku, w tym miesiącu dowozimy ich największą ilość, aby zapewnić największy wybór i najbardziej atrakcyjne ceny (oferta jest teraz największa). Więcej o drzewkach owocowych opowie Wam nasza pani Agnieszka:

Jeżeli macie jakieś wątpliwości -> skontaktujcie się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Kolejnym tematem jest nasza COROCZNA JESIENNA WYPRZEDAŻ DRZEW I KRZEWÓW OZDOBNYCH! Od 2.11.2016 wszystkie rośliny ozdobne objęte są rabatem – 30%*!

 

Uwaga, uwaga! Od 2.11.2016 zmieniają się godziny pracy naszego Centrum. W listopadzie pracować będziemy w godzinach:

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK: 8:00 – 16:00
SOBOTA: 9:00-14:00

Po więcej informacji serdecznie zapraszamy do Zielonego Zakątka w Lubieszowie! Czekamy na Was! 🙂

 

*Promocje nie łączą się. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.